Apie mus

UAB Enoma, kuriai priklauso elektroninė parduotuvė korres.lt yra sėkmingai veikianti mažmeninė kosmetikos prekybos įmonė. Nuo savo įsteigimo 2016 metais, įmonė vysto elektroninę prekybą kosmetikos priemonėmis. Po sėkmingo pirmojo projekto – korėjietiškos kosmetikos elektroninės parduotuvės maskshop.lt, nusprendėme plėsti savo veiklą ir lietuviams pristatyti dar vieną, itin kokybišką produktą – natūralią graikišką kosmetiką Korres.

„Korres“ yra Graikijos natūralios kosmetikos įmonė, įkurta 1996 m. Atėnuose, įkūrėjas – vaistininkas Georgios Korres kilęs iš Naxos salos. Įmonė gamina grožio produktus moterims ir vyrams, kurių pagrindas yra natūralus ingredientai. “Korres” yra šios atšakos pradininkė Graikijoje.

Nepaisant to, kad pats “Korres” prekės ženklas buvo įkurtas 1996 m., “Korres” kosmetikos gaminių istorija nuveda toli į praeitį, kai Georgios Korres senelis sukūrė pirmąjį produktą – kvepiantį gerklės sirupą su medumi ir žolelėmis. Po to sekė natūralūs kremai ir kiti odos priežiūros produktai.