Pristatymo sąlygos

Siekdami optimizuoti išlaidas ir užtikrinti geriausias prekių kainas, visas prekes sandėliuojame Lenkijos sandėliuose ir iš ten yra vykdomi tiesioginiai siuntimai klientams Lietuvoje. Dėl šios priežasties siuntimo kainos gali būti kelias eurais brangesnės palyginus su vietiniais siuntiniais. Tačiau tokių būdų galime pasiūlyti mažiausiai 20% mažesnes prekių kainas palyginti su konkurentais Lietuvoje, ko pasekoje brangesnis siuntimas nėra pastebimas, o galutinė kaina vis tiek išlieka žymiai mažesnė už konkurentų.

Prekės pristatomos visoje Lietuvoje, o pristatymo laikas yra – iki 5 darbo dienų.

Siuntimo kaina

Siuntimo kaina priklauso nuo prekių ir pakuotės svorio:

1 kategorija: < 50g – 3.70 €
2 kategorija: 50-100g – 4.00 €
3 kategorija: 100-350g – 4.29 €
4 kategorija: 350-500g – 4.79 €
5 kategorija: 500g-1kg – 7.99 €
6 kategorija: 1-2kg – 14.99 €
7 kategorija: 2-5kg – 34.99 EUR €

Jeigu siuntos svoris viršija 5kg prašome susisiekti su mumis (info@korres.lt), mes pateiksime individualų siuntimo pasiūlymą.

Dažniausiais siuntinys patenka į 2-5 kategorijas, t.y. Siuntimo kaina neviršija 7.99 €,
6-7 kategorijos tai dideli užsakymai, dažniausiai virš 10 vnt.

Sekti savo siuntą

Po to kai užsakymas yra išsiunčiamas į el. Paštą gausite siuntos numerį pvz. “RR208331065PL”, panaudoję šį siuntos numerį galėsite stebėti kur šiuo metu yra jūsų siunta.
Jums tereikia užeit į tinklapį https://www.parcelmonitor.com/ arba https://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska ir įvesti pateikta siuntos koda į paieškos laukėlį.

Kaip vyksta įteikimas

Po atlikto užsakymo per 5 darbo dienas siuntinys pristatomas nurodytu adresu. Siuntinys įteikiamas į rankas asmeniui nurodytam kaip gavėjas, arba jeigu jo nėra, perduodamas asmeniui kuris tuo metu yra namie.
Jeigu namie nieko nėra, Jūsų pašto dėžutėje paliekamas pranešimas, kad siuntinys buvo pristatytas, bet neįteiktas.
Tokiu atveju Jūs turėsite per 30 d. atsiimti siuntą iš savo pašto skyriaus. Su savimi turite turėti asmens dokumentą ir žinoti siuntos numerį
Jeigu dėl kažkokių priežasčių nesugebėjote atsiimti siuntos per 30 d. laikotarpį, siunta yra grąžinama mums. Tuomet privalėsite susisiekti su mumis, tačiau Jums reikės pakartotinai apmokėti siuntimo išlaidas.
Jeigu Jums kilo papildomų klausimų, mes visada pasiruošę Jums padėti: info@korres.lt